image/svg+xml

Ukliďme Lysolaje a Dolní Šárku

Ukliďme svět - dobrovolnické úklidy 2023

Ukliďme Lysolaje a Dolní Šárku

Popis: Začátek akce: 2023-03-25 Sraz: Sejdeme se v 11:00 v ulici Dolina u autobusové zastávky Lysolaje (spojení – linka č. 160 a příměstská linka č. 355. Spoj linky č. 160 jede v 10:50 od stanice metra Dejvická, v 10:53 ze zastávky Nádraží Podbaba.) Sběr odpadků proběhne v Lysolajích zejména v lokalitě přírodní památky Housle a dále pak po trase modré naučné stezky (Cyrilometodějská stezka) kolem Fuchsova statku Šáreckým údolím až do lokality přírodní památky Dolní Šárka. Délka trasy je cca 4 km. Sběr odpadků ukončíme na autobusové zastávce Dolní Šárka. V případě zájmu bude možnost navštívit 100 metrů vzdálenou komunitní živou zahradu Českého svazu ochránců přírody Přírodní park Šárka-Lysolaje. Zde je možné posedět, popovídat a občerstvit se. K dispozici je ohniště/gril, elektřina, vodovod a WC.

E-mail: [email protected]

Telefon: 606248636

Comments

Ukliďme svět - dobrovolnické úklidy 2023 was created by Free Custom Map Builder that powers thousands of custom online maps.

Want to build own custom map for your business or community? Try Mapotic's custom map maker and create customizable or branded maps in minutes. Leverage filters, custom categories, crowdsourcing and SEO. Create a free custom map.