image/svg+xml

Gurmet Pasáž Dlouhá

Praha už volá!

Gurmet Pasáž Dlouhá

Popis: Tahle pasáž není dlouhá, i když je v Dlouhé (a taky tam sídlí nejlepší divadlo Prahy). Ale koncentrace gastropodniků je neuvěřitelná - na začátku Cukrář Skála s božskými kremrolemi, hned vedle Sisters, kde dostanete výtečné chlebíčky a naproti řeznictví Naše maso se skvělými párky i sekanou v housce. Vedle divadla se pak skrývá vinárna U Mouřenína...tady se dá strávit celý den!

Adresa: Dlouhá 727/39 Praha 1

Web: https://www.whitegrayapartments.cz/cs/obchodni-pasaz/

Doporučujeme: Když nic jiného, dejte si u Skály aspoň jednu kremroli. Nejlepší je klasická, ale taková s mascarpone a jahodami taky není špatná.

Comments

Praha už volá! was created by Free Custom Map Builder that powers thousands of custom online maps.

Want to build own custom map for your business or community? Try Mapotic's custom map maker and create customizable or branded maps in minutes. Leverage filters, custom categories, crowdsourcing and SEO. Create a free custom map.