Pro uživatele White Labelových map (neboli map provozovaných na vlastní doméně) jsme přichystali novinku v podobě pohodlného přístupu k místům, která na mapě sami založili. Nová funkce s názvem Moje místa nabízí pohodlné a intuitivní ovládání: stačí 2 kliknutí a uživatel získá okamžitý přístup k přehledu míst, která do dané mapy sám vložil.

Pro přehledný výpis míst, která daný uživatel do konkrétní WhiteLabel mapy přidal, je nutné se nejprve přihlásit. Po kliknutí na ikonku vlastního profilu se vám otevře menu se dvěma nabídkami:  Můj Mapotic a právě Moje místa (symbol obdélníku rozděleného šesti malými čtverečky).

Mapotic my places

Po kliknutí na Moje místa v postranním panelu v levé části obrazovky zůstanou vyfiltrované jen vaše vlastní body.

Po výběru jakéhokoliv bodu v seznamu a následném kliknutí na něj můžete s vybraným bodem dále pracovat: vkládat nové informace, editovat text vztahující se k místu,  nebo naopak mazat již dříve vložené detaily.

Elona Muska z vás sice tato nová funkce neudělá, ale věříme, že vám ušetří čas. Můžete si být si jisti, že už ve dne v noci makáme na dalším zlepšováku!

Related Posts

mpt-logo-white3_

Work with maps like never before. Build your structure, visualise data and let people interact. Use maps to get you mission fullfiled.

eu-logo
EUROPEAN UNION

European structural and investment funds Operation programme Prague – Growth Pole Czech Republic.

praha-logo
In 2020, the company Mapotic, s.r.o received support from the European Structural and Investment Funds, implemented through the Operational Program Prague – Growth Pole of the Czech Republic and drawn through II. call of specialized vouchers (reg. no. CZ.07.1.02 / 0.0 / 0.0. / 16_027 / 0000607). The support was aimed at the participation of the Mapotic s.r.o. at the Prague implementation site in order to increase the competitiveness. The expected output is innovation and launch of other services and products of the company.

© Mapotic 2020 All rights reserved.